Pierwsze na świecie urządzenie, które hamuje wypadanie włosów i wspomaga ich odrost

Wysoka efektywność

Oparty na opublikowanych wynikach badań, protokół TRICOGENESI® znacząco poprawia grubość i gęstość włosów w ciągu 4-6 miesięcy.

Przyjazne pacjentowi

Bezinwazyjny, całkowicie bezbolesny zabieg przypominający masaż, zapewniający maksymalny komfort podczas całej procedury.

Szybkie i proste

Wykonywane w ciągu zaledwie 20 minut przez wyszkolony personel medyczny, idealnie wpasowuje się w napięty harmonogram i stymuluje współpracę pacjenta.

Efekty po 6-ciu miesiącach*

Image
Image

TRICHOSKOPIA wykazała poprawę u wszystkich 60 pacjentów (30 mężczyzn – 30 kobiet).

OCENA BADACZA wykazała doskonałą skuteczność leczenia:

  • Globalna fotografia i trichoskopia wykazały poprawę u wszystkich 60 pacjentów, z częściowym lub całkowitym zmniejszeniem wypadania włosów. Pacjentki wykazały wzrost o 13,68% ogólnej liczby włosów/cm² w okolicy czołowej i wzrost średnicy włosów o 15,61% w obszarze wierzchołka
  • Pacjenci mężczyźni wykazali wzrost o 14,61% ogólnej liczby włosów/cm² w okolicy czołowej oraz wzrost średnicy włosów o 13,62% w obszarze wierzchołka.
  • Pacjentki wykazały wzrost o 13,68% ogólnej liczby włosów/cm² w przedniej części i wzrost średnicy włosów o 15,61% w obszarze wierzchołka.

OCENA PACJENTÓW wykazała doskonałą skuteczność leczenia:

  • 43 pacjentów ze znaczną poprawą,
  • 17 z umiarkowaną poprawą.
* Alessandrini AM, Bruni F, Piraccini BM, Starace M. The Effectiveness and Tolerability of Preformed Growth Factors Vehiculated Through Iontophoresis on Patients with Androgenetic Alopecia and Telogen Effluvium: A Clinical Study. Dermatol Pract Concept. 2021 May 20;11(3):e2021082. doi: 10.5826/dpc.1103a82. PMID: 34123571; PMCID: PMC8172030.

TRICOGENESI® - jak to działa?

TRICOGENESI® to opatentowany protokół zabiegowy opracowany przez połączenie TRICOPAT® i czynników wzrostu transportowanych jonoforezą w wyniku projektu badawczego realizowanego w Centrum Naukowo-Technologicznym we współpracy z Uniwersytetem w Bolonii.

Procedura ta stanowi bezpieczną i skuteczną opcję leczenia i zapobiegania łysieniu androgenowemu, poprzez aktywację fibroblastów i elastyny w skórze głowy w warunkach gojenia się ran, przedłużenie fazy anagenu, odrost nowych włosów poprzez stymulację mikrokrążenia krwi i działanie czynników wzrostu.

Procedura jest prosta dla operatora i niezwykle przyjemna dla pacjenta, przy bardzo niskim stosunku kosztu do efektu.

Pacjenci to uwielbiają. Udoskonal swoją klinikę dzięki Tricopat®.

tricopat-device.png
Image
Image
Image
Zespół naszych doświadczonych dystrybutorów zapewnia bezproblemową instalację. Mając na swoim koncie osiągnięcia w zakresie doskonałości, priorytetem jest dla nas wygoda lekarza. Dokładamy wszelkich starań, aby włączyć Tricopat® do działania kliniki przy minimalnych zakłóceniach, dzięki czemu można od razu rozpocząć dostarczanie wyjątkowych zabiegów na włosy.
Nasze kompleksowe szkolenia zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić wszystkie preferencje edukacyjne, oferując zarówno sesje online zapewniające elastyczność, jak i warsztaty w celu zdobycia praktycznego doświadczenia. Zależy nam na tym, abyś lekarz czuł się pewnie, optymalizując korzyści Tricopat zarówno dla kliniki, jak i pacjentów.

Nasz oddany zespół wsparcia technicznego jest do dyspozycji, zapewniając szybką reakcję na wszelkie zapytania i problemy. Dbając o nieprzerwane funkcjonowanie kliniki, priorytetowo traktujemy zgłoszenia serwisowe, aby zapewnić swoim pacjentom najlepszą opiekę bez żadnych problemów technicznych.

CO MÓWIĄNASI WSPANIALI LEKARZE

Dołącz do naszych webinarów i ucz się od Najlepszych Ekspertów Świata!

Image
LIVE WEBINAR - in English
Patting for HAIR TRANSPLANT
with Dr. Chiara Insalaco

Join us to learn about Hair Transplant approaches, including the innovative use of Tricopat. We're extremely pleased to have Dr. Chiara Insalaco, PhD in Regenerative Surgery from Tor Vergata University of Rome, a renowned expert in the field. She will guide us through the latest developments in hair transplant methods, emphasizing how Tricopat can be integrated into these procedures. It's a fantastic opportunity to gain invaluable insights and understanding of this cutting-edge approach to hair restoration!

March 01st 2024 | 15:00 (Italy time)
Image
LIVE WEBINAR - in English
Patting for ANDROGENETIC ALOPECIA
with Prof. Alfredo Rossi

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o Łysieniu Androgenowym, w tym o jego diagnozie i nowych metodach leczenia. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że będziemy gościć prof. Alfredo Rossiego z Uniwersytetu Sapienza w Rzymie, znanego na całym świecie eksperta w tej dziedzinie. Będzie nas prowadził przez proces rozpoznawania tej choroby oraz jak Tricopat może być włączony w metody leczenia. To świetna okazja, aby zdobyć cenną wiedzę!

January 25th 2024 | 15:00 (Italy time)
Image
WEBINAR RECORDING - in English
Patting for TELOGEN EFFLUVIUM
with Dr. Michela Starace

Zanurz się w świat łysienia telogenowego z naszą nadchodzącą sesją, pokrywającą zarówno jego diagnozę, jak i pionierskie leczenie za pomocą Tricopat. Mamy zaszczyt gościć dr Michelę Starace z Uniwersytetu Bolońskiego, wybitną ekspertkę w tej dziedzinie. Wyjaśni ona subtelności diagnostyczne i rzuci światło na potencjał terapeutyczny Tricopat. Czeka Cię zrozumienie wszystkich niuansów tej choroby. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

December 07th 2023 | 15:00 (Italy time)

Kliniki we Włoszech

Najczęściej zadawane pytania

Ile sesji musi odbyć pacjent?
Protokół dla telogenowego wypadania włosów oraz łysienia androgenowego zakłada 4 sesje, przeprowadzane co trzy tygodnie jedna sesja, natomiast dla łysienia plackowatego typ incognito lub liszaja płaskiego mieszkowego jest to 8 sesji, przeprowadzanych co dwa tygodnie jedna sesja.
Co jest stosowane podczas protokołu Tricopat?
Czy mogę stosować inne serum wraz z protokołem Tricopat?
Czy zabieg jest bolesny?
Jak długo trwa sesja?
Kiedy zaczyna się obserwować poprawę?
Kiedy po zakończeniu protokołu należy wykonać sesje podtrzymujące?
W jakim wieku można przeprowadzić zabieg?
Czy protokół Tricopat wymaga materiałów eksploatacyjnych?
Czy Tricopat posiada gwarancję?
Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Tricopat Global sp. z o.o.
ul. Jana Czeczota 31
02-607 Warszawa, POLAND
Tel.: +48 608 554433
email: info@tricopatglobal.com
VAT: PL5214042665

APS SLR - Producent Tricopat
c/o Parco Tecnologico E. Torricelli
Via A.Einstein, 8 48018 Faenza (RA), ITALY